ارزان ترین قالیشویی تهران کجاست و ۱۰ تا از ویژگی های قالیشویی ارزان؟

ارزانترین قالیشویی

ارزان ترین قالیشویی تهران کجاست و ۱۰ تا از ویژگی های قالیشویی ارزان؟

پیدا کردن قالیشویی ارزان در تهران ، دغدغه بسیاری از خانمهای ایرانی است. شستن فرشها در قالیشویی ارزان تهران ، منجر به صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در وقت و انرژی افراد می شود. فرش، یکی از لوازم مهم در خانه ما ایرانیان است. ایرانی ها، به زیبایی و سلامت فرشهای خود اهمیت می دهندو دوست دارند فرش های خود را در ارزانترین قالیشویی تهران شستشو دهند  و همواره به دنبال بهترین و زیباترین فرشها هستند. بعد از مدتی، فرشها و قالی های خانه شما به شستشو نیاز پیدا می کنند. نگهداری فرش به صورت اصولی، دغدغه بسیاری از خانمهای خانه دار است. بسیاری از خانمهای ایرانی، در سال حداقل ۲ بار اقدام به شستن فرشهای خانه خود می کنندبنابراین بهتر است قالیشویی و شستشوی فرش خود را به ارزان ترین قالیشویی در تهران بسپارید. فرش ها را هم می توان به صورت دستی و هم به کمک ماشین شست. فرآیند شستشوی فرش دستباف، کاری حرفه ای است و برای انجام دادن آن باید به متخصصین این کار مراجعه کرد. سپردن مسئولیت شستن فرشها به یک قالیشویی ، کاری است که درصد زیادی از خانمها انجام می دهند.

 

ارزان ترین قالیشویی تهران

 

اهمیت به نوع فرش در قالیشویی

فرشها، انواع مختلفی دارند. فرشهای پشمی، نخی، ابریشمی و دستباف از جمله انواع فرشها هستند. قالیشویی های معتبر و حرفه ای با طرز شستشوی هریک از این فرشها به طور کامل آشنایی دارد. مثلا فرشهای دستباف را نباید با مواد شوینده قوی و با ضربه و فشار شست؛ زیرا از لطافت و زیبایی فرش دستباف کم می شود. فرشهای نخی و پشمی، کیفیت بالایی دارند؛ اما در تار و پود آنها، گرد و غبار زیادی به دام می افتد و در نتیجه به سرعت نیاز به شستشو پیدا می کنند.

در هنگام انتخاب قالیشویی، باید به چه نکاتی توجه کنید؟

وقتی به دنبال بهترین قالیشویی ارزان می گردید، باید به نکات مهم برای انتخاب قالیشویی توجه کنید. شما باید در هنگام انتخاب بهترین قالیشویی، این نکات را در نظر داشته باشید:

  • به سراغ قالیشویی های حرفه ای و باتجربه باشید. به نظرات دیگر مشتریان آن قالیشویی توجه کنید.

  • بهتر است قالیشویی تمام اتوماتیک و مکانیزه را انتخاب کنید. شستن فرش و قالی با دستگاه، نسبت به شستن فرشها با دست، آسیب کمتری به فرش شما می رسد.

مراحل شستشوی فرش در ارزان ترین قالیشویی چگونه انجام می شود؟

در ابتدا فرش به وسیله دستگاه مخصوص خاک گیری می شود. در مرحله بعد، آب از زیر فرش عبور داده می شود و نجاستها و کثیفی های فرش از بین می رود. سپس فرش با استفاده از مواد شوینده مخصوص، در مکانهای بزرگ و مخصوص شسته می شود. اغلب از پودر و شامپو برای شستشوی فرشها استفاده می شود. در مرحله بعد، فرش با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و ضدحساسیت، ضدعفونی می شود. در انتها نیز فرش با دستگاه های اتوماتیک آبگیری و خشک می شود.

اگر شستشوی فرش دستباف باشد، بعد از شستشو و خشک شدن، نیاز به پرداخت خواهد داشت. پرداخت به معنای صاف کردن سطح فرش دستباف است. به همین دلیل، قالیشویی فرش را پرزگیری و پرداخت می کند. اگر حاشیه های فرش دستباف در اثر شستشو و استفاده از فرش آسیب دیده باشد، در قالیشویی شاپرک چرم دوزی انجام می شود. چرم دوزی به معنای دوختن حاشیه های کناری فرش دستباف است.

ارزانترین قالیشویی در تهران
ارزانترین قالیشویی در تهران

معرفی یک قالیشویی ارزان

قالیشویی شاپرک، از بهترین و ارزان ترین قالیشویی ها در شهر تهران است. این قالیشویی، در سراسر تهران و اطراف تهران آماده آماده خدمت رسانی و خدمات با کیفیت قالیشویی است. نیروهای کار حاضر در این قالیشویی، همگی از افراد ماهر و متخصص انتخاب شده اند که می توانند فرشهای شما را بدون کوچکترین آسیب و صدمه شستشو دهند و به صورت لول شده به شما تحویل دهند.شستشوی فرشها در قالیشویی شاپرک، با کمک دستگاه انجام می شود. این دستگاه ها بسیار مجهز هستند و انواع فرشهای ایرانی، دستباف و ماشینی را با بهترین کیفیت شستشو می دهند.

 

حتما بخوانید :  نحوه استفاده صحیح از شامپو فرش

 

منبع:قالیشویی شاندیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما