خشکشویی مبل ، خوشخواب چیست و نحوه لکه گیری در خشکشویی؟

خشکشویی

خشکشویی مبل و خوشخواب چیست?

شاید تا چند وقت پیش حرف از شستشوی مبل می شد همه ذهنشان به سمت سطل و کف و اسفنج می رفت و مبل شویی در منزل به صورت امروزی رواج نداشت و حتی الان هم خیلی ها هستند که با مبل شویی در منزل با دستگاه اشنا نیستند . در چند سال اخیر مبل شویی در منزل به طور گسترده ای رواج پیدا کرده است. در عصر جدید که همه چی به سمت ماشینی شدن پیش میره ، شستشوی مبلمان هم شکل و شمایل تازه ای به خود گرفته است . در شستشوی مبلمان که توسط خانم های خانه دار انجام می شود اغلب بعد از دو سه بار شستشو مبل ها چرک مرد شده و بعد از چند مدت قابل استفاده نبوده . اما در شستشوی مبلمان با دستگاه در ابتدا کل مبل با دستگاه شسته می شود و سپس با دستگاه وکیوم تمام چرک و کثیفی مبلمان بیرون کشیده می شود و مبل ها تمیز می شوند بعد از این کار مبل ها اندکی نم دارند مانند لباس هایی که تازه از ماشین لباس شویی بیرون آورده شده باشند که این نم در هوای معمولی خانه در حدود ۸ ساعت خشک می شود و قابل استفاده می باشد.
خشکشویی و شستشوی مبل ،تشک خوشخواب، فرش، موکت در منزل و محل کار،با دستگاههای مکانیزه مجهز به خشک کن ، با مواد آلمانی و لکه برهای ویژه ، با کادر مجرب و مطمئن ، پس از شستشو و آبگیری، مبلمان شما در کمتر از چند ساعت قابل استفاده خواهد بود. خدمات شستشوی و خشکشویی ما در محل با دستگاههای مکانیزه شامل:
شستشوی مبل در منزل ، خشکشویی مبلمان منازل و ادارت در محل
شستشو مبل راحتی و استیل در منزل ، شستشوی صندلی اداری و نهار خوری ، شستشوی فرش دستباف و ماشینی و ابریشم در محل ، خشکشویی موکت در محل ، شستشوی پالاز موکت در منزل ،شستشو و خشکشویی تشک خوشخواب ، لکه بری خون و ادرار از تشک خوشخواب ، شستشوی مبل تختخواب شو ، شستشوی ،صندلی ماشین و سقف ماشین ، شستشوی موکت اتومبیل ، توشویی ماشین با بخار ، شستشوی صندلی اداری در محل ، شستشوی نمد سقف اتومبیل ، شستشوی صندلی نهارخوری در منزل ، شستشوی موکت سالنها ،نمازخانه ها، منازل و ادارات با هر مساحت ، شست و شوی فرش و موکت سالنهای آمفی تئاتر، سالن کنفراس ، نمازخانه ها و سینماها ، آماده ارائه خدمات به مجتمع های مسکونی و ادارای ، خصوصی و هتل ها رستوران ها نمایشگاه ها و درمانگاهها و کارخانه ها و کارگاهها و انبار ها و موسسات.
دیگر خدمات ما:
نظافت کلی منازل و ساختمانها با دستگاه، شستشوی و جرم گیری حیاط ، ، پاک کردن لکه خون و ادرار از خوشخواب، پارکینگ و محیط کار با واترجت برای از بین بردن هرگونه جرم، چربی و لکه. خشکشویی مبل تخت خواب شو، خدمات بخارشویی و ضدعفونی کردن خوشخواب، سرویس بهداشتی و حمام با خاصیت آنتی باکتریال با دستگاه بخار صنعتی. شستشوی سه بار کف منزل از ادرار و نجاست با دستگاه، شستشو و جرم گیری انواع کف، سنگ ، پارکت و چوب، موزائیک و غیره
حتما بخوانید :  لاک ناخن و نحوه ی حذف اثر آن از روی فرش ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما