قالیشویی شرق تهران | کارخانه قالیشویی شاپرک

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی شرق تهران : 

در محله شرق تهران ، با توجه به تراکم بالای جمعیت، داشتن یک قالیشویی مجهز به ماشین آلات روز دنیا نیاز بوده و به همین دلیل ، شرکت قالیشویی شاپرک، تصمیم ارائه خدمات رسانی به این منطقه را گرفت .

شهروندان عزیز قالیشویی شرق تهران ، به شما این اطمینان را می دهیم که قالیشویی شرق تهران، مطمئن ترین  قالیشویی شرق تهران در ارائه خدمات به قالیشویی شرق تهران میباشد. قالیشویی شاپرک دارای ۳ رکن اساسی بوده که عبارت  است از :

۱٫ مشتری مداری

۲٫ رعایت اصول مذهبی در شستشو 

۳٫ نظافت و سرعت و دقت در قالیشویی

کارخانه قالیشویی شاپرک با خدمات رسانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی خود دارای های ویژگی های منحصر به فردی میباشد از جمله ویژگی هایی که میتوان به شاپرک اختصاص داد ، موارد زیر میباشد :

۱٫ قالیشویی مد نظر هر فردی باید به تمام نکات و اصول شستشو دقت کرده و در عین دقت به تمام نکات ، یک شستشوی بی نظیر و باکیفیت را به شهروندان خویش ارائه دهد. قالیشویی شاپرک در کنار رعایت نکات و حفظ سلامت و زیبایی فرشهای شما ، یک شستشوی بی نظیر را به شما عزیزان با رعایت تمام اصول اسلامی و استاندارد ارائه میدهد.

۲٫ قالشویی انتخابی هر فرد ، باید  پرسنل آموزش دیده ای را دارا باشد زیرا ، در هنگام حمل و نقل فرش های شهروندان ، این  پرسنل قالیشویی هستند که میوانند در طی رفت و آمد به کارخانه ، فر شها را سالم و دور از هر گونه آلودگی  قرار دهند .

حتما بخوانید :  روش های برق انداختن فرش بدون شستن

قالیشویی شاپرک با دارا بودن پرسنل آموزش دیده ، فرش های شما عزیزان را به صورت لول شده از منزل شما جمع کرده و به کارخانه برده و در پایان کار نیز به صورت لول شده ، در بسته بندی کاور، درب منزل به شما عزیزان فرش تان را تحویل میدهد.

این کاربرای فر شهای شما ، درشاپرک از هر گونه آسیب احتمالی که فرش های شما را تهدید میکند ، دور نگه میدارد.

۳٫ یک قالیشویی مجهز باید به یک کارخانه بزرگ و کادری متخصص ، مجهز باشد که در ایام شلوغی های کار قالیشویی ، بتواند هر مقدار تعداد  فرشی را که قبول کرده با بهترین کیفیت شستشو دهد و در مدت زمان کمتری به شهر وندان خویش ارائه کند.

قالیشویی شاپرک با قبول تعداد بالایی از فرش های شهروندان خویش، در ایام اسفند ماه ، به هیچ وجه در تحویل به موقع فرش های شما کوتاهی نکرده و در مدت ۴۸ ساعت با بهترین شستشوی انجام شده برای فر شهای شما در صدد کسب رضایت شما عزیزان میباشد.

۴٫ اولین نکته ای را که باید شما شهروندان گرامی به آن توجه فوق العاده ای کنید ، مجاز بودن و زیر نظر اتحادیه بودن قالیشویی انتخابی شمامیباشد . توجه کنید که قالیشویی باید مجاز باشد تا خدمات را به فرش های شما با رعایت اصول و ضوابط شرعی و استاندارد ارائه دهد . یک قالیشویی مجاز که به تمام مناطق شرق تهران خدمات رسانی عالی و سریعی را ابلاغ میکند ، قالیشویی مجاز شاپرک میباشد .

۵٫ قالیشویی مورد نظر هر فرد بعد از مجاز بودن ، باید دارای خدمات رسانی با نرخ های مناسب باشد،

حتما بخوانید :  راهنمای استفاده از تگزاپون (تگزافون، تگزافن) در قالیشویی

با توجه به اینکه قالیشویی مورد نظر شما پس از مجاز بودن ، باید دارای نرخ های مناسب باشد ، قالیشویی شاپرک، در این زمینه با خدمات رسانی با مبالغ در نظر گرفته و تعیین شده توسط هیات محترم اتحادیه ، به بودجه در نظر گرفته شده توسط شهروندان محترم خویش جهت قالیشویی ، احترام قابل توجهی گذاشته و کیفیتی بالا تر از کیفیت یک شستشو را  با نرخهای خود به شما عزیزان  ارائه میدهد

زیرا ، هدف اصلی این قالیشویی سود ها ی کلان بر اثر قیمت های زیاد بنوده و فقط به خدمات رسانی به شهروندان خویش فکر کرده و رضایت ایشان را سرمایه کار خود میداند.

خدمات قالیشویی شاپرک،تمام مناطق تهران را پوشش وشماعزیزان ساکن منطقه شرق تهران ، برای  سفارش شستشو ، می توانید با قالیشویی شاپرک درشرق تهران  تماس گرفته تا همکاران ما به سرعت  درخدمات رسانی به محل سکونت شما حاضر شده و این باعث افتخار ما است که قالی ومبل و ….شما را درشرق تهران بشوریم.

درضمن: قالیشویی شاپرک  بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد واین قالیشویی بهترین در تهران ، طبق نظر مشتریان ما بوده و شاپرک، دارای مجهزترین تجهیزات درقالیشویی برای شستن و ضدعفونی کردن  قالی را دارا میباشد . کارخانه قالیشویی مجاز شاپرک، شستشوی قالی های خود را با دستگاه مجهز، شستشو با بهترین مواد شوینده ، و شستشو در تملم مناطق ، همواره سعی  در جلب اعتماد شما عزیزان را دارد و آماده است که بهترین ها را برای زیبایی فرشهایتان رقم بزند.

حتما بخوانید :  فرش ماشینی دستبافت گونه چیست؟ و چگونه بافته میشود؟

مناطق قالیشویی در شرق تهران:

قالیشویی نزدیک تهرانپارس، قالیشویی در خیابان رسالت ، قالیشویی نزدیک پیروزی و قالیشویی نزدیک نارمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما